terapie PCA Skin

Preparaty marki PCA Skin®  są dostępne wyłącznie w sprawdzonych klinikach i salonach kosmetologicznych.
***
Dlaczego warto?
  • Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin® za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych.
  • PCA Skin® to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów  lider na rynku w USA, w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.
  • Produkty są owocem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry.
  • PCA Skin® to właściwie cała gama peelingów odpowiadających na potrzeby każdej skóry. Są skuteczne w przypadku trądziku, trądziku różowatego, na przebarwieni, zmarszczki. Doskonale rewitalizują i poprawiają kondycję skóry.

***

Filozofia PCA Skin® oraz to, co ją wyróżnia:

  • zasada małych dawek – konsumenci często twierdzą , że jeżeli coś działa w małej ilośći to w większej zadziała lepiej. Jest to nieprawdą, gdyż zbyt agresywnym działaniem możemy pogorszyć stan skóry, a celem PCA Skin®jest progresywna terapia , która nie będzie drastyczna i przyniesie szybsze i lepsze rezultaty kuracji.
  • pozostawianie peelingów na skórze – można dowolnie nakładać mieszanki kwasów, dobierając  do wskazań bez zmywania i neutralizacji. Są to produkty samo neutralizujące się ze względu na zastosowane nowoczesne technologie. Głębokość penetracji oraz moc terapii jest kontrolowana przez specjalistę poprzez ilość nakładanych warstw – co daje możliwość działania na różnych poziomach warstw skóry.
  • zdrowa skóra to piękna skóra – aby osiągnąć ten cel Amerykanie bezwzględnie wspierają terapie gabinetowe pielęgnacją domową, posiadają wysokiej jakości produkty bogate w kwasy AHA, peptydy, retinol oraz wiele innych zaawansowanych składników aktywnych. Tylko taka korelacja daje najlepsze efekty i podtrzymuje efekty zabiegów gabinetowych.
Dlaczego PCA Skin®  zyskało miliony zwolenników na całym świecie? 

To wyjątkowo bezpieczny, a przy tym dający wyraźne rezultaty system peelingów pozwalający cieszyć się z pięknej i zdrowej cery. Wszystkie formuły przechodzą badania kliniczne i pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych o działaniu odżywczym, nawilżającym i regenerującym. Nie ma w nich chemii – zbędnych syntentycznych barwników czy zapachów uczulających skórę, przed którymi słusznie się bronimy. Są za to bogate w składniki ze środowiska naturalnego – znajdziemy w nich między innymi łagodzący sok z liści aloesu, antybakteryjny wyciąg z kory wierzby czarnej, spłycający zmarszczki olej z nasion róży i wiele innych dobroczynnych formuł.