kosmetyka dłoni i stóp

Dłonie są najbardziej spracowaną częścią ciała. Wyposażone przez naturę w niewielką ilość gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej, dość łatwo poddają się agresywnemu działaniu czynników zewnętrznych, które osłabiają ich warstwę ochronną.

Skóra dłoni oraz paznokcie narażone są na działanie chemikaliów, detergentów, brudu i kurzu. Pod ich wpływem dłonie stają się spierzchnięte i zaczerwienione a paznokcie suche i łamliwe, dlatego wymagają intensywnej pielęgnacji.

Stopy zasługują na tak samo dobre traktowanie, jak dłonie. Te zadbane świadczą o dobrym zdrowiu i doskonale prezentują się w eleganckim obuwiu. Nigdy nie należy zapominać o ich właściwej pielęgnacji, szczególnie latem, kiedy pokazujemy się w odkrytych butach. Warto zadbać o to, by zadbane paznokcie nie szły w parze z suchymi i pękającymi piętami.

Zapraszamy do ✍️ zapisów do naszej uroczej i utalentowanej kosmetolożki & stylistki paznokci & manikiurzystki & pedikiurzystki Marceliny, za którą stoi zarówno doświadczenie jak i ogromna pasja do wykonywanego zawodu.

Marcelina +48 607 492 700