przekłuwanie uszu


Na przekłucie uszu decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy również mieć świadomość, że jest to zabieg medyczny. Blomdahl Medical podejmuje wszelkie działania, aby przekłuwanie uszu, nosa i pępka oraz noszenie biżuterii dawało Klientowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery. Priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie Klientów. Dlatego też, wszystkie procedury i produkty przygotowane są z uwzględnieniem aspektów medycznych – Certyfikat SS-EN ISO 13485:2003.
Produkcja kolczyków do przekłuwania ciała oraz hipoalergicznej biżuterii Blomdahl (Caring Jewelley) odbywa się w sterylnych pomieszczeniach. Personel jest specjalnie przeszkolony do pracy przy wytwarzaniu medycznych oraz sterylnych wyrobów. Metody pracy oraz system kontroli odbywa się z uwzględnieniem zasad obowiązujących przy produkcji wyrobów medycznych.

Przekłuwanie uszu u dzieci często wiąże się ze stresem, Blomdahl opracował rozwiązanie – jednoczesne przekłucie obu uszu dwoma aparatami.

Blomdahl Medical – bezpieczne przekłuwanie uszu
Biżuteria hipoalergiczna

alergia nie dziekuje