RF mikroigłowa – mistrz estetyki

Innowacyjna Frakcyjna Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Zabieg ten – określany jako ‘nieoperacyjny lifting’ – oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w zmniejszaniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

Radiofrekwencja mikroigłowa wykorzystuje technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Doskonałe parametry tego urządzenia pozwalają wykonać niezwykle skuteczne zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej.

Dlaczego jest to zabieg MISTRZOWSKI???

Lista osiągnięć jest długa ale najważniejszych aspekty to m.in.:

  1. Liczne wskazania do zabiegu: zapewnia istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, poprawę gęstości i jędrności skóry, zwężenie porów, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry.
  2. Zabieg niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów (nawet tych kilkunastoletnich!).
  3. Zabieg w efektach jest porównywalny do lasera frakcyjnego ale ma zasadniczą przewagę: brak powikłań i cenę zabiegu. Podczas zabiegu wykonywanego laserem frakcyjnym dochodzi do znacznego uszkodzenia naskórka gdyż światło lasera przechodzi kolejno przez warstwy skóry co niestety kończy się ropnymi wykwitami i strupkami, proces leczenia trwa około 2 tygodni. W przypadku RF używamy głowicy ze złotymi igiełkami o długości około 1,5 mm  (w zależności od wskazań zabiegowych), przebijamy naskórek i uwalniamy na ułamek sekundy falę radiową, która rozgrzewa skórę na około 60-80 stopni C, tworzymy sztuczny stan zapalny wewnątrz skóry dzięki czemu nasz organizm w procesie naprawczym wytwarza elastynę i kolagen które mają zbawienny wpływ na jakość naszej cery, no i najważniejsze naskórek jest nieuszkodzony zatem możemy funkcjonować „normalnie”. Makijaż jest dozwolony na drugi dzień po zabiegu.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa najlepsze efekty przynosi od 2-6 miesięcy po zakończeniu terapii.