Alivio

   

Witam Państwa w Alivio! 

Nazywam się Violetta Ryszewicz i jestem właścicielką Alivio – miejsca, o którym zawsze marzyłam i którego mnie samej zawsze brakowało. Chciałam stworzyć przestrzeń, do której z przyjemnością można powracać. Przestrzeń, w której od progu każdy poczuje się komfortowo i z dala od miejskiego zgiełku będzie mógł poddać się zabiegom kosmetyki estetycznej.

Moje działania wynikają z dążenia do perfekcji i chęci zaproponowania takich rozwiązań, jakich sama oczekuję. Dlatego też szczególną uwagę przywiązuję do sterylności i czystości miejsca pracy. Niezwykle ważny jest dla mnie komfort, wygoda i przede wszystkim indywidualne traktowanie moich gości. 

Priorytetem jest dla mnie uczenie się od najlepszych oraz inwestowanie w nowoczesne, certyfikowane produkty i urządzenia, ponieważ wykonywane przy ich pomocy zabiegi dają najlepsze efekty.

Posiadam certyfikaty i dyplomy uprawniające mnie do wykonywania szerokiego zakresu zabiegów specjalistycznych, upiększających i pielęgnacyjnych. Systematycznie biorę udział w kongresach, szkoleniach i targach kosmetycznych, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje oraz jakość wykonywanych zabiegów. Współpracuję wyłącznie z renomowanymi firmami i osobami, które dbają o wysoką jakość swojej marki i świadczonych w Alivio usług.

Chociaż posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu zarządzania i finansów, dyplom z psychologii, znajomość zagadnień z zakresu jakości obsługi Klienta i doświadczenie m.in. w prowadzeniu szkoleń, prezentacji i wykładów – to zawsze fascynował mnie kobiecy wizerunek. Jestem kobietą, której pasją jest poszukiwanie i odkrywanie piękna. Wiem, że tkwi ono w każdej z nas, ale nie zawsze wiemy, jak je wydobyć.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług studia Alivio. W gabinetach Alivio mogą Państwo poddać się m.in.

  • zabiegom z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury i innowacyjnych technologii (m.in.: frakcyjna RF mikroigłowa, CRET – tzw. pojemnościowo-rezystancyjny transfer elektryczny – innowacyjny rodzaj elektroterapii, infuzja tlenowa, mezoterapia mikroigłowa/nanoigłowa) do wyszczuplania i modelowania ciała oraz pielęgnacji, ujędrnienia, poprawy napięcia i kondycji skóry twarzy, szyi i okolic oczu
  • zabiegom dermokosmetycznym
  • terapiom PCA Skin
  • terapiom ProXN
  • zabiegom przekłuwania uszu Blomdahl medical
  • depilacji laserowej i usuwaniu naczynek
  • zabiegowi makijażu permanentnego

                                 

  Wierzę, że dobry wygląd zmienia ludzkie wnętrze . . . 

Violetta Ryszewicz